تکنولوژی

استخدام کارشناس مرکز تماس شبکه تلفن همراه مجازی شاتل

اپراتور مجازی تلفن همراه شاتل (MVNO) برای تامین نیروی انسانی خود از علاقه مندان دعوت به همکاری کرد.
 
به گزارش آژانس خبری صنعت ارتباطات (سینا)، این اپراتور برای توسعه تیم کارشناسان مرکز تماس خود افراد هوشمند، خلاق و با انگیزه را برای همکاری به عنوان کارشناس مرکز تماس MVNO استخدام می کند.
 
متقاضیان به همکاری در زمینه کارشناس مرکز تماس MVNO (اپراتور مجازی تلفن همراه) باید دارای حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم و تحصیلکرده در رشته های مهندسی برق، الکترونیک، کامپیوتر و صنایع با سابقه کاری حداقل یک سال باشند و امکان حضور در شیفت های چرخشی را نیز داشته باشند.
 
علاقه مندان به همکاری در بخش سرپرست فروش ADSL شاتل نیز باید مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت، اقتصاد و مهندسی صنایع با حداقل سه سال سابقه کاری مرتبط داشته باشند. همچنین مهارت کافی در کار با نرم افزار های کاربردی مجموعه آفیس، توانایی مدیریت موثر گروه های کاری، آشنایی کامل با مفاهیم فروش و بازاریابی و روحیه کار تیمی با روابط عمومی بالا از دیگر شرایط همکاری در این بخش است.
 
شاتل در زمینه کارشناس فروش ADSLنیز از متقاضیان همکاری دارای مدرک کارشناسی با امکان حضور در شیفت های چرخشی، آشنایی به اینترنت و کاربردهای آن، آشنایی کامل با مفاهیم فروش و بازاریابی و روجیه کار تیمی و روابط عمومی بالا دعوت به همکاری کرده است.
 
متقاضیان می توانند رزومه خود را با ذکر عنوان شغلی به ایمیل job-sale@shatel.ir یا به شماره فکس ۲۲۶۱۲۶۰۲ ارسال کنند یا از طریق لینک www.shatel.ir/Opportunities-Job/default.loco درخواست همکاری خود را ثبت کنند.

Source: ایتنا

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.