تکنولوژی

بهترین اسپیکرهای بلوتوث ضدآب برای تابستان امسال

این روزها انواع مختلف لوازم جانبی الکترونیکی در بازار جهانی فروخته می شود و با نزدیک شدن به فصل تابستان، کاربران ترجیح می دهند از دستگاه های ضدآب بیشتر استفاده کنند.
 
حتی اگر گوشی هوشمند شما ضدآب باشد و با آن بتوانید شنا کنید، باز هم به برخی لوازم جانبی نیاز دارید تا بتوانید بیشترین لذت را از تعطیلات تابستانی ببرید. این روزها گزینه های فراوان در این زمینه ارایه شده است و به خصوص در بخش اسپیکرهای بلوتوث که به صورت بی سیم به گوشی هوشمند متصل می شوند، شما می توانید از انواع مختلف ضدآب آنها استفاده کنید. حتی برخی از انواع اسپیکرها ساخته شده است که با آنها می توانید به اعماق آب بروید و از گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید. اینجا بر اساس یک بررسی جدید لیست بهترین اسپیکرهای ضدآب بلوتوث ارایه شده است که هم اکنون می توانید آنها را خریداری کنید.
 
۱-اسپیکر Altec Lansing Super LifeJacket: مبتنی بر استاندارد IP68 به صورت ضدآب ساخته شده است و تا عمق یک متری در آب بدون مشکل کار می کند
 
۲-اسپیکر Monster SuperStar BackFloat: این اسپیکر بلوتوث تا فاصله ده متری از گوشی کار می کند و قادر است روی آب معلق بماند. باتری این دستگاه تا ۷ ساعت انرژی را در خود نگه می دارد
 
۳-اسپیکر Hercules WAE Outdoor Rush: این اسپیکر حتی با آب شور در دریاهای آزاد هم مشکلی ندارد و روی آن یک لایه محافظ از نیکل قرار گرفته است. باتری این اسپیکر ۱۸۰۰ میلی آمپری است و گیرنده رادیو FM دارد.
 
۴-اسپیکر Skullcandy Barricade: در سه اندازه مختلف فروخته می شود و برای آن استاندارد ضدآب IPX7 در نظر گرفته شده است.
 
۵-اسپیکر Braven BRV-PRO: استاندارد ضدآب IPX7 دارد و به مدت ۳۰ ساعت انرژی را در باتری خود ذخیره می کند. باتری این دستگاه ۲۲۰۰ میلی آمپری است که البته یک باتری مجزای ۳۸۰۰ میلی آمپری را هم شامل می شود.

Source: ایتنا

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.