تکنولوژی

پاسخ مدیر عامل اپراتور دوم به منتقدان اجرای یک طرح

مدیر عامل اپراتور دوم ارتباطی کشور در پاسخ به انتقاداتی که درباره‌ شیوه اجرای طرح ترابردپذیری شماره تلفن همراه مطرح می‌شود، گفت: به نظر این انتقادات کمی بی‌انصافی است. این طرح می‌توانسته از زمان تولد ایرانسل اجرا شود.
 
علیرضا قلمبر دزفولی در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به سوالی درباره پیش‌بینی‌های او از اجرای طرح ترابرد‌پذیری شماره‌ها عنوان کرد: در این خصوص لازم است که مدتی صبر شود تا در نهایت با اجرای این طرح بتوان درباره نحوه‌ی جابه‌جایی مشترکان و نتایج آن نظر داد.
 
وی در پاسخ به انتقاداتی که در خصوص نحوه اجرای این طرح مطرح می‌شود، گفت: به نظر می‌رسد این انتقادات کمی بی‌انصافی باشد، چرا که این طرح یکی از پیچیده‌ترین طرح‌های اپراتوری است و برای اجرای آن لازم است شبکه تمام اپراتورها به یکدیگر مربوط شود.
 
مدیر عامل اپراتور دوم ارتباطی با بیان این‌که تاکنون طرحی با این وسعت در فضای ارتباطی کشور انجام نشده، اظهار کرد: اجرای این طرح فرآیند پیچیده‌ای که در مدت زمانی معقول صورت گرفته و از سوی دیگر بهره‌مندی از مزایای این طرح حق طبیعی مردم است.
 
دزفولی با بیان این‌که از زمان روی کارآمدن ایرانسل امکان اجرای این طرح وجود داشته، افزود: اکنون بیش از ۱۰ سال است که اجرای این طرح به تعویق افتاده و این‌که چرا چنین اتفاقی افتاده می‌تواند اظهر من الشمس باشد.
 
وی ادامه داد: حال که عده‌ای روی کار آمده و آستین‌ها را برای اجرای چنین طرحی بالا زده‌اند، زیر سوال بردن غیرمنطقی دادن آن کار درستی نیست و نباید با آن مبارزه کرد.
 
مدیر عامل اپراتور دوم ارتباطی در پایان یادآور شد: اکنون دقایق آخر است و در آینده‌ای نزدیک اجرای طرح ترابرد‌پذیری شماره‌ها عملیاتی خواهد شد.

Source: ایتنا

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.