تکنولوژی

گوشی Galaxy بخرید؛ عینک واقعیت مجازی هدیه بگیرید

شرکت سامسونگ به تمام کاربرانی که ابتدای سال جاری میلادی یکی از دو گوشی هوشمند Galaxy S7 یا Galaxy S7 edge را خریداری کردند، یک دستگاه عینک واقعیت مجازی Gear VR هدیه دارد. این شرکت کره‌ای هم‌اکنون بار دیگر طرح مذکور را به مرحله اجرا گذاشته است.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، بر اساس طرح جدید سامسونگ اگر یکی از گوشی‌های Galaxy S7، S7 edge، S6، S6 edge، S6 edge+ یا Note 5 را تا تاریخ ۱۹ ژوئن خریداری کنید، یک دستگاه عینک واقعیت مجازی Gear VR را هدیه خواهید گرفت.

البته سامسونگ اعلام کرد برای دریافت هدیه مذکور این گوشی‌ها را فقط باید از شعباتی خریداری کنید که در این طرح شرکت کرده‌اند. لازم به ذکر است پرداخت هزینه گوشی به صورت یکجا یا خرید آن بر اساس قراردادهای مخابراتی دو ساله شامل این طرح می‌شود.

البته سامسونگ اعلام کرد زمانی که کاربران یکی از گوشی‌های هوشمند مذکور را خریداری می‌کنند، بین ۶ تا ۸ هفته طول می‌کشد عینک واقعیت مجازی Gear VR به صورت رایگان برای آنها ارسال شود.

علاوه بر این کاربران همچنین می‌توانند پس از خرید مذکور معادل ۵۰ دلار محتوای سه‌بعدی متناسب با عینک Oculus VR را به صورت رایگان دریافت کنند. البته برای این کار می‌بایست تا پیش از تاریخ ۳۰ ژوئن اپلیکیشن Oculus را بارگذاری کنید و حساب کاربری Oculus ID خود را هم فعال کنید.

Source: ایتنا

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.