تکنولوژی

T-Mobile سهام شرکت خود را به مشترکانش هدیه می‌دهد

اپراتور مخابراتی T-Mobile در آمریکا یک ترفند تبلیغاتی جدید به کار گرفته است و بر اساس آن سهام این شرکت را به صورت رایگان به مشترکان خود ارایه می‌دهد.

 

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، هر یک از کاربرانی که با این شرکت قرارداد مخابراتی منعقد کرده‌اند می‌تواند یک سهام رایگان T-Mobile را در اختیار بگیرند. هر سهام این شرکت در تالار بورس آمریکا هم‌اکنون ۴۳ دلار ارزش دارد و البته بسته به نوع فعالیت مشتریان، تعداد سهام‌های رایگان ارایه شده هم افزایش میابد.

این شرکت مخابراتی اعلام کرد برخی مشتریان آن که بیش از پنج سال از خدمات ارتباطی T-Mobile استفاده کرده‌اند دو سهام دیگر هم به صورت رایگان در اختیار می‌گیرند.

«جان لجِر» مدیرعامل T-Mobile اعلام کرد تاکنون هیچ شرکتی چنین طرحی را برای مشتریان خود ارایه نکرده است و به همین خاطر T-Mobile از این طریق می‌تواند محبوبیت بیشتری بین مشترکان آمریکایی کسب کند.

نام این شرکت در لیست تالار بورس آمریکا موجود است. ولی بخش اعظم سهام آن را شرکت مخابراتی Deutsche Telekom در اختیار دارد.

این اقدام T-Mobile می‌تواند تاثیرات اقتصادی قابل ملاحظه برجا بگذارد. با توجه به اینکه سهام به عنوان پول نقد محسوب نمی‌شود، شرکت مذکور می‌تواند از این طریق انگیزه بیشتری بین مشتریان خود به وجود آورد و ارزش سهام خود را بیشتر کند. همچنین باید توجه داشت که فروش این سهام برای مشتریان T-Mobile کار چندان آسانی نیست. زیرا هیچ کس حاضر به خرید یک سهام از یک شرکت نخواهد بود.

Source: ایتنا

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.